Cover van boek Ik ben er even niet
Zet op jouw leeslijst
Op jouw leeslijst
Klik op dit icoon om een boek op je leeslijst te zetten.
0
Nog geen stemmen
Wat is jouw mening?
Standaard | 2007 | 334 pagina's
ISBN: 9789002223167

Ik ben er even niet

Hape Kerkeling is een bekende televisiepresentator in Duitsland. Na een paar gezondheidsproblemen, neemt hij een sabatjaar en maakt hij de voettocht naar Santiago de Compostela. Dat wordt 800 km vol ontberingen, pijn en ontmoetingen met andere pelgrims. Kerkeling noteert alles in zijn dagboek. Je merkt hoe hij stilaan went aan de eenzaamheid en hoe zijn dagboek hem doet nadenken over wie hij eigenlijk is.

Veel mensen spelen met het idee om te voet naar Santiago te gaan. Voor de meesten is deze voettocht allesbehalve een vakantie, maar vooral een zoektocht naar zichzelf. Met alle ups en downs vandien. Dit boek geeft een goed zicht op wat zo'n tocht betekent.

Lees een stukje

Wat ik gisteren heb mogen beleven kan ik niet in woorden vatten. Ik kan het ook niet opschrijven. Het blijft onuitsprekelijk. Zwijgend en gedachteloos twaalf kilometer lopen kan ik aanbevelen.

Staat dit boek in jouw bib?

Wat andere lezers vinden

Score van de lezers
0
Nog geen stemmen

Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste om zelf je mening door te geven.

Wat vind JIJ?

Aantal sterren