
Het toppunt van België: reisgids naar 500 uitzonderlijke plekken in eigen land
Auteur Julien Van Remoortere nadert ondertussen de tachtig, en heeft in die talrijke jaren zowat alles gezien wat er in ons land te bezoeken valt. In dit boek bezoekt hij 500 plaatsen in België die opvallen door hun schoonheid, uniekheid of historisch belang.
We wonen in een boeiend land, dat bewijst dit boek. We bezoeken een aantal bekende monumenten maar vooral obscure plaatsjes langs veelal onbekende wegen: diepe mijnen, bijzondere kapelletjes, Romeinse grafheuvels, onderaardse rivieren, enzovoort. Een gebruiksvriendelijk boek voor vele jaren dagtrippersplezier.
Lees een stukje
Er zijn ook nog de bodemloze putten in het krekengebied. Volgens de overlevering zijn ze onmetelijk diep, omdat ze onafgebroken door het water worden uitgeschuurd. Dus, zegt men, waag je nooit te dicht bij zo'n put, de huiveringwekkende verhalen over verdrinkingen en verdwijningen zijn legio.
Wat andere lezers vinden
Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste om zelf je mening door te geven.