
Zet op jouw leeslijst
Op jouw leeslijst
Klik op dit icoon om een boek op je leeslijst te zetten.
Mijn grote atlas
Ooit al gehoord van Nauru of Sierra Leone? Welke taal spreekt men in Gambia? Wat is de populairste sport van Zuid-Afrika? Welke kleuren heeft de vlag van Bulgarije? Hoe zeg je 'hallo' in al de landen op onze grote wereldbol? Deze en andere belangrijke weetjes over ieder land in de wereld vind je terug in deze grote atlas.
Je wordt zonder twijfel een ster in aardrijkskunde!
Lees een stukje
Antarctica is het laatste werelddeel dat is ontdekt. Het is ook het hoogste, het koudste en het meest winderige. Het hele continent is bedekt met een ijslaag die op sommige plaatsen 5 kilometer dik is. 90% van al het ijs op de wereld ligt op Antarctica.
Wat andere lezers vinden
ik weet al alles over de wereld zo... ik heb het niet nodig 3
wat een mooi boek. ik hou alleen meer van sprookjes want die eindigen altijd goed en zijn kei leuk. ik weet niet hoe dit boek eindigt maar ik zal het toch nooit te weten komen want ik lees niet zo veel. dus ja ik hoop dat jullie ook strips hebben ??? zo niet dan heb ik pech.
daag groetjes van ons !!!! x3
Een Leuk Boek