
Leven en dood van Andy Warhol
Andy Warhol kan zonder overdrijven beschouwd worden als de belangrijkste kunstenaar van de twintigste eeuw. Iedereen kent wel een paar van zijn kunstwerken. Tegelijkertijd blijft de man zelf een groot mysterie. Dit boek lost dat mysterie niet helemaal op, daarvoor is Warhol te complex, te ondoorgrondelijk, maar het is wel een schitterend tijdsdocument over de negatievere aspecten van de jaren zestig, en geeft een inzicht in het bizarre circus van Warhol’s Factory.
Een dikke turf die essentieel is voor iedereen met een flinke interesse in de pop-art en Warhol. Drama, drugs, kunst, seks...: dit boek bevat voor iedereen wel iets. Leest zeer vlot, maar meer voor fans dan voor strandlezers.
Lees een stukje
Soms laten mensen hun leven jarenlang door dezelfde problemen vergallen, terwijl ze gewoon zouden kunnen zeggen: nou en? Dat is één van mijn favoriete uitspraken: Nou en?
Mijn moeder hield niet van me: Nou en?
Mijn man wil niet met me naar bed: Nou en?
Ik snap niet dat ik zo lang zonder dat trucje heb kunnen leven. Het kostte me veel tijd om het te leren, maar als je het eenmaal beheerst, verleer je het nooit meer.
Wat andere lezers vinden
Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste om zelf je mening door te geven.