
De boom van het leven
Dit prachtige boek vertelt in tekeningen en in woorden over het leven en het werk van wetenschapper Charles Darwin. Darwin was de grondlegger van de evolutietheorie, waarmee hij in 1859 heel veel opschudding veroorzaakte.
Gedetailleerde miniaturen, uitklapprenten, kaarten, stukjes uit brieven en het dagboek van Darwin zelf laten je kennismaken met het leven en de ideeën van deze slimme Engelsman.
Kijk- en leesplezier gegarandeerd voor nieuwsgierige wetenschappers-in-spe.
Lees een stukje
12 februari 1809
Charles Darwin ziet de wereld voor het eerst!
Hij heeft geen idee dat hij later (a) een revolutie ontketent, (b) vijf jaar rond de wereld vaart, (c) jarenlang de natuur bestudeert, en (d) een boek schrijft dat de wereld zal veranderen.
Gelukkig weet hij niet dat (e) niet iedereen het met hem eens zal zijn, en (f) hijzelf zal aarzelen zijn vergaande conclusies te onthullen.
Wat andere lezers vinden
saai boek vind ik
Leuk boek maar niet echt een favoriet.
leuk
bomen zijn saai
ik lees van die oude boeken best wel graag ...
zonder bomen kan je niet leven. van bomen maak je: tafel, potloden, stoelen...