
Zet op jouw leeslijst
Op jouw leeslijst
Klik op dit icoon om een boek op je leeslijst te zetten.
Zeven zinnen en een zoen
Het dorp van Dina wordt vijfhonderd jaar en organiseert daarom een toneelstuk. Dina is vastbesloten de hoofdrol te spelen. Ze trekt haar mooiste jurk aan en vraagt raad aan haar zus, die op de toneelschool zit.
Uiteindelijk krijgt Dina een kusscène. De enige kusscène uit het stuk. Met Martijn Abel, de mooiste jongen van de hele school. Wat nu? In dit vrolijke boek vertelt Dina zelf hoe het allemaal ging.
Over Dina zijn nog twee boeken geschreven: Een pruik en paarse lippen en Hoge hakken en een hoed.
Lees een stukje
‘Als ik als enige van het hele toneelstuk een kusscène zou moeten doen, zou ik maar wat graag weten met wié’, zegt zus. Ze blaast onzichtbaar zand van haar hand en zegt: ‘Kussen doe je niet alleen.’
Wat andere lezers vinden
echt super leuk wel kort maar super
bere mooi boekie!!!!!
Je moet ook eens verre vrienden en een vlek lezen echt ontroerend
Echt een supergoed boek om te lezen !
Ik vind dit boek superleuk. Ik hou van acteren en toneel, bovendien dina is de naam van mijn bff. Ik heb voor dina's verjaardag 2 boeken gekocht .
ik vind het echt spannend en een beetje een liefdesverhaal... heel tof, dank u wel, meneer Van Ranst, dat u zo'n toffe boeken schrijft!
heel leuk en mooi
niet leuk
Super goed boek!!!
BOEKENTIP: 'Dit is Dina'
'Dit is Dina' zijn de 4 verhalen van Do van Rans over Dina... in 1 boek
nogal saai vond ik
do van ranst is op de boekenbeurs op school komen voorlezen en ik ga zeker een boek van hem lezen.
dit is echt een gaaf boek moet je lezen
mooi
dit is een heel leuk boek