
Welkom in het huis van Max: knappe knutsels voor kinderen
In dit originele knutselboek neemt Max je mee op ontdekkingstocht doorheen zijn huis. In elke kamer toont hij zijn bijzondere spulletjes: een fantasiedrinkbeker, een superhip memoryspel, een verzonnen wereldkaart en getatoeëerde barbies. Hij vertelt ook de kneepjes van het knutselvak om dat allemaal zelf te maken.
Leuk om te doen en mooi om naar te kijken... Maar vraag wel toestemming van je zus vóór je een tatoeage op haar barbie zet!
PS: Alle knutselwerkjes in dit boek zijn gemaakt door de kinderen die bij de schrijfster op de tekenacademie zitten!
Lees een stukje
Mijn naam is Max. Ik woon in de stad, in de Oranjestraat 10 om precies te zijn. Ik ben heel trots op de inrichting van mijn huis. Ik woon helemaal alleen, maar ik ben elke dag in de weer om de kamers gezellig te maken en logés te ontvangen.
Wat andere lezers vinden
Waarom zijn er zo veel negatieve ractie`s?
tof en supertof
leuk
Super saai
ik wil die wel een keer willen lezen
saai!
dom
er mag nog iets meer spanning in.
ik zou het graag eens lezen !!!