
Zet op jouw leeslijst
Op jouw leeslijst
Klik op dit icoon om een boek op je leeslijst te zetten.
Tekenboek voor veelbelovende kunstenaars
Denk niet te snel dat je niet (goed) kan tekenen. Je kunt het leren. In dit boek vind je tips om meteen aan de slag te gaan. De eerste tip is: zorg dat je goed materiaal hebt. Gebruik geen gewoon potlood, maar een aquarelpotlood en een mooie pen! Er is genoeg ruimte opengelaten om het meteen uit te proberen. In het boek zelf!
Lees een stukje
Waar moet ik mijn tekening beginnen?
De waterdichte regel over waar te beginnen is deze: dat hangt ervan af. Over het algemeen begin je daar te tekenen waar je denkt dat het het lastigst wordt. Op die manier ben je er snel achter als het mislukt. En als het wel lukt ben je een heel eind op weg.
Wat andere lezers vinden
Supertof boek!
Je leert op een grappige, leuke manier tekenen.
Van zeepbellen tot kaarsen tot vogels of krokodillen, alles is mogelijk!
Fantastisch gewoon!
♡♡♡♡♡♡♡♡♡
iK HOU VAN TEKENEN EN SCHRIJVEN EN BEDENKEN EN FANTASEREN EN CREEEREN EN ALLES WAT IK KAN DOEN OP PAPIER EN SCHILDERIJEN. IK... BEN... CRE_ATIE_FFFF!
Dat ziet er wel een leuk boek uit.
ik ken het niet