
Silvester... en de bizarre verhuizing
De ouders van Silvester willen verhuizen. Naar het platteland, naar een boerderijtje nog wel. Silvester vindt het een heel slecht idee, hij gaat zijn school, vrienden en de stad heel erg missen. Maar hij kan het niet tegenhouden. Dus zit hij ineens tussen kinderen die met een vreemd accent praten. Gaat hij daar aan wennen? Silvester... en de bizarre verhuizing is een boek met heel veel tekeningen en stripjes. Het lijkt wel een beetje op Het leven van een loser.
Lees een stukje
'Luister', zeg ik tegen mijn ouders. We zijn BOERENkool aan het eten (dat vind ik dus nu nooit meer lekker). 'Stel dat ik meega. Dan wil ik wat dingen weten. Vertel me alles over IJsselbroek. Kan ik daar naar gitaarles? Hoe lang duurt het voor ik ze versta? Hoeveel zakgeld krijg ik extra als smartengeld? Hoef ik niet in de tuin te helpen? Gaan we geen enge of vieze beesten houden? Mogen mijn vrienden komen logeren? Hoeveel mensen wonen er? Gaan we stinken als we er wonen?'
Wat andere lezers vinden
Ik heb dit boek ook voor mijn boekbespreking omdat hij ook heel veel dingen beleeft en ik hou ook van avontuurlijke boeken!
Ik vind het een superleuk boek. En mijn boekbespreking gaat over dit boek. :)
👍 Ik vind het een heel leuk boek, vooral omdat het meerdere grappige delen heeft.
saai ik geef hem een 3
Leuk
leuk boek, heel leuk
dit is saai!!
het is een stom boek
saaaaiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
goed