Liefs aan mijn exen
Cece's vriend Abdil dumpt haar vlak voor haar examens. Dat heeft niet alleen gevolgen voor haar examenresultaten, maar ook voor het nieuwe romance boek waar ze (onder een pseudoniem) aan werkt. Wat moet ze nog met de liefde?! Ze krijgt geen letter meer op papier en hoopt dat een schrijfresidentie in Antwerpen soelaas biedt. Maar dan blijkt dat ze die residentie zal doorbrengen met Léa, met wie ze een tamelijk ingewikkeld verleden deelt. Zal Cece vluchten? Of kan ze de plooien met Léa gladstrijken? En komt er nog wat van dat nieuwe boek?
Liefs aan mijn exen is een vlot geschreven en hartverwarmend verhaal, over hoe je een liefdesbreuk verwerkt, hoe je anderen een tweede kans geeft (of niet), en hoe sommige zomers helemaal anders uitdraaien dan je had verwacht.
Lees een stukje
Ze weten allebei niets over hoe de laatste weken voor mij waren. Over hoe het is om in een paar minuten je hele zelfbeeld te zien wankelen omdat een idiote jongen beslist dat het geluk dat je hem wilde geven, niet genoeg was. Over hoe het is om telkens opnieuw bewijs toegeschreven te krijgen dat het leven verschrikkelijk is.
Wat andere lezers vinden
Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste om zelf je mening door te geven.