
De wereld volgens Bertje
Je kan een hoop over jezelf leren als je een andere soort leert kennen. Dat ontdekt Bertje al snel wanneer juf Dop hem meeneemt naar de klas in lokaal 26. Hij leert er nieuwe woorden en de hoofdsteden van Europa. Alle kinderen van de klas vertroetelen hem. Want Bertje is een hamster.
Al snel maakt hij op school nieuwe vrienden: de stille Aysel, de volmaakte Miranda, de luidruchtige Tom en natuurlijk ook Kalil de poetsman. En omdat zijn vrienden voor hem zorgen, zorgt Bertje op zijn beurt voor zijn vrienden, zodat iedereen gelukkiger wordt.
Een vrolijk boek over een hele slimme hamster!
Lees een stukje
Je moet weten dat een hamster al met vijf weken volwassen is. Dus als ik alle kunstjes die ik in mijn leven nodig heb in vijf weken kan leren, hoe lang zou het me dan kosten om te leren lezen?
Ik zal het je vertellen: een week. Jawel, in een week kon ik lezen en zelfs al een beetje schrijven met mijn potlood.
Wat andere lezers vinden
Ik vind het een heel leuk boek en ik noem ook zelf Bert.
mijn papa heet zo. en ik had vroeger een hamster
het is inderdaad een schattige hamster! en het boek is de moeite waard om te lezen
wat een schattig hamstertje!